Warsztaty dla szkół i przedszkoli
Warsztaty dla szkół i przedszkoli
Powrót do ofert

W dobie, kiedy to media kształtują wiedzę Dzieci o zdrowym i świadomym odżywianiu coraz częściej zdarza się, że domagają się One słodkich i kolorowych napojów, jedzenia typu fast-food oraz łakoci. Nauczymy Twoje Dziecko, co jest dla niego zdrowe i odpowiednie do jedzenia i picia oraz zachęcimy do wprowadzania zdrowych nawyków żywieniowych w życie. Na spotkaniach Dietetyk przekazuje informacje w przystępny i dostosowany do wieku Dzieci sposób (gry, zabawy, pogadanki, dla starszych Dzieci prezentacja multimedialna i zadania).

Podejdź świadomie do żywienia, zadbaj o swoje Dziecko, już dziś zaproś Dietetyka do przedszkola lub szkoły Twojego Dziecka. Wybieraj spośród warsztatów przygotowanych przez naszych specjalistów.


OWOCOWE ZAGADKI

Warsztat jest skierowany do szkół, które w trosce o swoich uczniów chcą przekazać im wiedzę na temat wspomagania pracy mózgu za pomocą żywności. Warsztat jest szczególnie ważny, z uwagi na coraz częstsze problemy żywieniowe dzieci szkolnych – brak drugich śniadań zabieranych do szkoły, wysokie spożycie słodyczy i słodkich napojów, niskie spożycie warzyw i owoców.


Nowość! Kuracja Online
×

Napisz do nas!

Umów się na wizytę